O Hubercie
HK - GameVision

Cześć!

Nazywam się Hubert Knochowski i jestem uznany za oskarżonego wykreowania idei związanej z powstaniem tego bloga.

Od małego byłem wielkim fanem gier komputerowych, zabaw i związanego z tym udawania.

Twórczy i kreatywny

Taki staram się zawsze być.  Jestem wielkim zwolennikiem, tego co piękne wizualnie, ale nie uciekam również od myślenia zarezerwowanego dla "ścisłowców". 

Jestem hybrydą

Biorąc pod uwagę fakt, że podobno ludzie dzielą się na tych kreatywnych i na tych liczbowych. Jeśli to jest prawda. .cóż. .ja jestem jakąś hybrydą technicznego wykształcenia, z kreatywnym i komunikacyjnym doświadczeniem.

Fanatyk

Nieszablonowych rozwiązań. Uwielbiam tworzyć coś z ____.

The number is unavailable

Lubię być zajęty, stąd ta moja multidyscyplinarność. I to, że nie uznaję komfortowej bylejakości, oraz nie szukam półśrodków.

Zawsze łapię byka za rogi

Bo wiem, że mam sporo do zaoferowania zarówno światu, jak i Tobie. Chociaż ten pierwszy jeszcze nie do końca zdaje sobie z tego sprawę.

Stawiam sobie za cel

Rozwiązanie tego węzła gordyjskiego, jakim jest projektowanie oryginalnych gier wideo. I w ramach tego będę:

  1. Odkrywać
  2. Wymyślać
  3. Tworzyć
  4. Pisać
  5. Przekonywać

I WDRAŻAĆ

W żółtą koszulę

Staram się być zawsze ubrany i przejmować funkcję lidera, który zachęca innych, do poddawania się zmianom, do myślenia i do szukania rozwiązań. Do wiary w to, że Ty też możesz być IN PLUS. Mam ambicje udowodnić to również i Tobie. 😉

Wierzę w siebie

Choć często traciłem wiarę w swoje umiejętności i kreatywność. Zmagałem się z brakiem sprzętu i wiedzy (w sumie to się nie zmieniło do tej pory 😉 ). Brakowało mi wsparcia od osób o zbliżonych zainteresowaniach. Dlatego teraz, podstawą dla mnie jest wyjście przeciw Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Będę walczyć!

Więc zakładam rękawice i biję problemy (pomijając frasobliwość) po mordzie! Bo jestem bokserem. Nie urodziłem się w lśniąco białej porcelanie z czepkiem na głowie. Całe życie walczę, brukując sobie własną drogę.

Pytanie

Czemu? Bo jestem zakręcony jak słoik na zimę, pełen DŻEMu, dla którego W ŻYCIU PIĘKNE SĄ TYLKO CHWILE.

Żelazna zasada

Która mówi o tym, że aby coś osiągnąć, to trzeba to robić - to moje credo. A jeśli po tym wszystkim co już o mnie wiesz, powiesz mi, że jestem wariatem, to powiem Ci tylko że...

Jestem tego warty!

Bo ja myśląc o sobie, myślę o wielkich wizjach dla małych marzeń i o małych celach ku wielkim marzeń. O wiedzy i o bólach, z nią związanych, o jej atutach i słabościach. O pocie, nieprzespanych nocach, smutkach po przegranej i euforycznej radości z wygranej. O chęci kontaktu i rozmowy. O szacunku dla ludzi i od ludzi, oraz empatii z nią związanej. O fascynacji otaczającym nas światem. O miłości i o złości. O pasji. O kolorach i o szarości.

h.knochowski@gamevision.pl

Masz do mnie pytania? Pisz śmiało!