O Patryku
Zdjęcie przedstawiające Patryka

Witaj!

Z tej strony Patryk Witkowski, poświęć chwilę na zapoznanie się z moją osobą, a lepiej zrozumiesz o czym piszę! Nie lubię stać bezczynnie, jeśli mogę to działam do czasu uzyskania wymiernego efektu.

Co mnie tutaj ściągnęło

Razem z Hubertem tworzę tego bloga, jednak to z jego strony wyszła inicjatywa i to dzięki niemu udzielam się na tym blogu.
Postawiłem sobie ogromne wyzwanie rozpoczynając prace w ramach tego projektu, jednak z natury nie lubię bezproduktywnej egzystencji.

Jak podchodzę do pracy

Jeśli czegoś nie jestem w stanie zrobić to jest to dla mnie jasny znak, że któryś z wykonywanych elementów całej układanki nie został przeze mnie wykonany tak jak trzeba. Po zlokalizowaniu i naprawieniu danego elementu zaczynam wszystko od początku aby zrealizować postawiony sobie cel.

Od najmłodszych lat charakteryzowałem się nieszablonowym podejściem. Nigdy nie wychodziłem przed szereg na tyle aby dostać w głowę jak „wystający gwóźdź”. Pozwoliło mi to osiągałać swoje małe sukcesy motywując siebie samego do realizacji kolejnych zadań. Swoim chłodnym osądem często studzę zapał i racjonalizuje irracjonalne pomysły. Mimo wszystko zawsze staram się wysłuchać wszystkich propozycji od początku do końca. Przecież każdy wie że całość nie musi być spójna, ale pewne elementy mogą być inspiracją do stworzenia czegoś nowego.

Samoocena

Obserwując moją osobę można mieć wrażenie, że jestem dość ostry i bezpośredni. Jednak w większości wypadków jest mi przyznawana racja co daje ogromną motywację do dalszych działań. To na tyle jeśli chodzi o mnie z perspektywy realizacji szeroko pojętych projektów.

Ciężko jest mi wskazać swoją największą pasję, więc zaprezentuję je w krótkim opisie tego co lubię robić. Motoryzacja, a zwłaszcza własne cztery kółka i połykanie kilometrów przy akompaniamencie swojej ulubionej muzyki podziwiając naturę w towarzystwie znajomych mi osób. Jednak kiedy nie jestem w aucie to zawsze staram się dbać o to, aby to na czym mi zależy stawało się rzeczywistością.
Mimo, że nie mam hobby wyróżniającego się z tłumu to moje podejście do wszystkiego co robię wysuwa mnie przed szereg szarej codzienności.

p.witkowski@gamevision.pl

Masz pytania? Pisz śmiało!